Pomáhame

Do projektu Na bicykli deťom sme vstupovali postupne. Najprv ako účastníci cyklojazdy, a v tomto roku už aj ako hrdý partner projektu. K rozhodnutiu podporiť celý projekt nás priviedla chuť pomôcť, ako aj fakt, že sme mnohokrát jednými z prvých, ktorí odhalia a diagnostikujú onkologické ochorenie, či už pomocou magnetickej rezonancie alebo PET/CT metód. Samotná diagnostika síce nelieči, ale včasné odhalenie choroby je kľúčové pre jej budúci priebeh a spôsob liečby.

Pre naše diagnostické tímy je najväčším zadosťučinením to, keď môžeme počas pravidelného diagnostikovania pacientovi oznámiť, že ochorenie ustupuje a v najlepšom prípade, že ho už úplne prekonal. Uvedomujeme si a každý deň sa osobne stretávame s náročnosťou boja s rakovinou, preto chceme pomôcť pri jej zvládaní, či už detským pacientom, ale aj všetkým ostatným, ktorých zákerná choroba postihla.

Cyklojazdu Na bicykli deťom sme podporili osobnou účasťou ako cyklisti a sponzorským darom. Túto možnosť sme chceli dať aj našim klientom, preto sa v čakárňach na našich pracoviskách nachádzajú priehľadné pokladničky s logom Na bicykli deťom.