„Upgrade“ MR prístroja v Leviciach

Pre našich pacientov sme skvalitnili služby na pracovisku magnetickej rezonancie v Leviciach aktualizáciou MR prístroja GE Signa 1,5T HDX, ktorý umožňuje vysokú kvalitu zobrazovacej diagnostiky a komfort pre vyšetrovaného pacienta.
Neustále sa snažíme skvalitňovať služby na všetkých našich pracoviskách. Vyššia verzia MR systému na pracovisku v Leviciach od výrobcu GE Healthcare, zvýšila výkon MR prístroja, čím dochádza k rýchlejšiemu zahájeniu vyšetrení pacientov. Tzv. upgrade prístroja z 8-kanálového na 16-kanálový systém, zaznamenal rýchlejší, tichší a plynulý priebeh jednotlivých vyšetrení. Napríklad vyšetrenie chrbtice môže byť kratšie až o polovicu času.
Aktualizácia MR prístroja prebehla začiatkom júla na najnovšiu software verziu. Doplnenie nových softwarových aplikácií a sekvencií umožňuje rozsiahlejšiu klinickú diagnostiku. Softwarový balík umožňuje prevedenie angiografického vyšetrenia bez nutnosti podať kontrastnú látku – hlavne v oblasti brucha, v niektorých prípadoch i v oblasti dolných končatín či v oblasti mozgu. Software obsahuje nástroje, ktoré významným spôsobom likvidujú pohybové artefakty pri vyšetreniach všetkých častí tela ( brucho, chrbtica, kĺby ).
Spolu s dlhoročnými skúsenosťami nášho personálu v oblasti rádiológie poskytujeme pacientom i odosielajúcim lekárom vysokú úroveň odbornosti a starostlivosti.